قوانین خرید از اپل اکانتز

توجه:

۱) با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت دلار و عدم امکان آپدیت کردن قیمت ها به صورت لحظه ای، قبل از پرداخت نهایی، لطفا از قسمت چت آنلاین یا از طریق آیدی پشتیبانی در تلگرام، حتما قیمت نهایی کالا را با مدیر سایت چک کنید. در غیر این صورت باید ما به التفاوت قیمت محصول را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

۲) در هنگام خرید کالاهای موجود در اپل اکانتز شامل گیفت کارت ها یا اکانت ها، حداکثر دقت لازم را به عمل آورید. چرا که گیفت کارت ها یا اکانت های خریداری شده یا در واقع هزینه پرداخته شده، قابل استرداد نمی باشد.

پس هزینه پرداخته شده یا کد گیفت کارت اعلام شده به منزله خرید قطعی قلمداد شده و هیچ راه بازگشتی وجود نخواهد داشت. پس شدیدا تقاضا می کنیم که در هنگام خرید، با نهایت دقت تمامی موارد را چک کنید.

چرا در هنگام ثبت سفارش، شماره و آدرس ایمیل شما درخواست می شود؟

بعد از ثبت سفارش، همان طور که در صفحه مربوط به کالاها گفته می شود، کد گیفت کارت یا اطلاعات اکانت های خریداری شده به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. لذا در هنگام خرید، لطفا شماره موبایل و آدرس ایمیل معتبری را وارد نمایید تا اطلاعات اکانت یا کد گیفت کارت خریداری شما برای شما ارسال شود. از شماره موبایل وارد شده هم جهت ارتباط ضروری و یا اطلاع مشکلات پیش آمده استفاده خواهد شد.

مطمئن باشید که آدرس ایمیل یا شماره موبایل وارد شده توسط شما، با هیچ کس به اشتراک گذاشته نخواهد شد و تنها برای ثبت سفارش و ارسال اطلاعات شما به کار گرفته می شود.